Klientská zóna

Referencie

Každých 15 sekúnd zomrie na nekvalitu pitnej vody jedno dieťa. Toto číslo je alarmujúce. Keďže voda tvorí podstatnú časť Vášho tela, je veľmi dôležité, aby ste Vy i Vaše deti dopĺňali tekutiny. Najlepšou tekutinou je obyčajná voda. Pod kvalitu vody sa podpisuje aj životné prostredie, preto je na Vás, aby ste sa týmto neustálym zmenám prispôsobovali. Chcem podakovať firme WELLNESS LIFE, že nám na operačných sálach umožnila piť čistú vodu.


MUDr. Vladimír Cingeľ - Doktor, lekár detskej fakultnej nemocnice Bratislava. Šéf operačného tímu prvého oddelenia siamských dvojčat na Slovensku

Pre mňa a pre moje telo je voda veľmi dôležitá, preto pred tréningom vypijem 1,5 l vody. Takto vodou zásobený organizmus štartuje v sebe anabolické (podporujúce rast) procesy, ktoré mi dovoľujú podať počas tréningu špičkové výkony. Preto tento systém doporučujem nielen športovcom, ale i širokej verejnosti.


Štefan Havlík - Kulturista PROFESIONÁL Víťaz ARNOLD CLASIC 2012

V súčasnosti je veľmi dôležité venovať pozornosť životnému prostrediu, ktoré tu ostane aj pre budúce generácie. Kedže som matka, záleží mi na tom, aby som seba, moje dieťa a svoju rodinu čo najviac ochránila pred neustále sa rozvíjajúcim chemických priemyslom. Firma WELLNESS LIFE mi ukázala cestu, ako jednoducho ochrániť moju rodinu od negatívnych faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu vody. Zakúpením hyperfiltračného zariadenia moja rodina ochráni životné prostredie pred plastovým odpadom 50.000 PET fliaš.


Karin Haydu - herečka - Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade