Klientská zóna

Recenzie

STE NAJKRAJŠIA STRÁNKA :-) Nikde som po kliknutí nevidel toľko krasnych Sloveniek. Len tak ďalej.

S pozdravom Lukáš.

Ako môžete!!! Ako je možné že je u nás toľko rakoviny?! Hyperfiltráciu sme si od Vás kúpili, pretože to musíme mať. Žijeme v obci kde je voda v studiach doslova jed!!! Čo ma teši  je fakt, že Vaše zariadenie to dokáže odstrániť. Som skeptický a nerád priznávam, že sa mýlim.  Dnes Vám chce každy všetko predať aby sa nabalil!!! Váš reprezentant nám prakticky ukázal čo pijeme už roky. Pre nás to bola katastrofa. Ďakujeme, že ste nám ukázali len ten základ to nám stačilo aby sme sa okamžite rozhodli. Viete o mňa ani tak nejde ale milujem svoje deti. Prečítal som si správu kde v Trnavskom kraji sme veľmi riziková oblasť na výskyt rakoviny žalúdka, a čriev. Dnes už spím pokojne, pretože do seba a rodiny sa investovať oplatí. WELLNESS LIFE DAKUJEME!!!

Tono Cífer

Vaša WELLNESS Prikrývka je geniálna. Kúpil som si veľký rozmer. Mám alergiu na vlákna z ovce a podobne. Ten Gold Plyš ani neobliekam a nepotím sa. Dokonca mám pocit, že ma jemne masíruje. A ráno keď vstanem nemám podrážďenú kožu. Ďakujem a prajem veľa úspechov

Peter Hlohovec

Hyperfiltračné zariadenie sme si zakúpili, ešte pred narodením nášho prírastku v rodine. Sme veľmi vďační, už aj za našu dcéru, ktorá si vodičku obľúbila takže ju už pije celá rodina. Ďakujeme firme WELLNESS LIFE.

rod. Šormanová Bratislava

Konečne je tu firma ktorá obdarí exkluzívnym darom našu Miss Slovensko. Nech sa Vám darí WELLNESS LIFE.

Hložík Nitra

Nedávno sme si zakúpili Váš Wellness matrac 4D. Najprv sme si mysleli, že si trochu vymýšľate ako to robí väčšina firiem, ale keď manželke prestávalo mravenčenie v pravom kĺbe po cca 9 dňoch, Tak sme sa potešili. Sme radi že Váš obchodný zástupca nám tak výborne poradil.

rod. Mýtna Pezinok

Konečne som sa vyspal! Kúpil som si Váš WELLNESS VANKÚŠ MEMORY. Trpel som problémami s ušnými bubienkami. Keď spávam na wellness vankúši utišuje mi to problémi a bolesti. Dokonca som sa dočital, že levandula ktorú máte vo vankúši ako aromateraiu pôsobí protizápalovo na ušné zápaly.

Ďakujem J. Bendík Trnava

Asi mi neuveríte, ale musel som Vám to napísať. Po osprchovaní trpím na svrbenie. Vraj to je vodou. Áno, ale za to u mňa môže chlór. Po namontovaní Vašj Wellness sprchy ma nesvrbí pokožka. Doporučujem najprv dodržať postup pri montáži.

P. Katreňák Ondraškovo

Vaša WELLNESS TERAPIA je vskutku príjemná. O moje ramená a kĺby sa postará cez deň, a manželovi to pomáha na chrbticu v noci. Tuším už ani tak nechrápe.

S pozdravom rod. Kalníková Hlohovec

Keď nám Vás zástupca odmeral vodu nechceli sme tomu uveriť. No oči a zmysli neoklamete. Sme radi že sme si zariadenie kúpili a znížili sme plastové fľaše o cca 2000 za rok. Ušetrené peniaze si odkladáme, ani by ste neverili ako rýchlo zbohatnete. Nech sa Vám darí.

K. Pieštany

DIOXÍN!!!
Je až neuveriteľné, pred čim všetkým sa musíme chrániť. Zariadenie sme si zakúpili, pretože som nedávno videla v televízii, že PVC fľaša sa rozkladá 450 rokov. To je hrôza, len si na to spomenúť. Naozaj musíme začať od seba, kôli nám a našim deťom.

Henrieta Poprad  

PAPLÓN, DEKA, PRIKRÝVKA...
Musím Vám napísať moju skúsenosť. Keď sme si zakúpili WELLNESS GOLD prikrývku ani som netušil, že sa stane u nás doma taká populárna.
Cestujem a stále sa teším, že keď prídem domov, krásne sa vyspím po namáhavej ceste. Lenže na mňa vyjde čas iba cez víkend, lebo nie som doma.
Ak by som prišiel skôr spím pod paplónom syna.
No čo už musím kúpiť ešte dva... :-)

S pozdravom Ján Zlaté Moravce