Klientská zóna

PET flaše

!!!POZOR!!!

PRAVDA O PLASTOCH!!!

Každý z Vás pozná balené vody. Zamysleli ste sa nad tým z čoho je vyrobená  plastová fľaša?. ...Je to produkt z ropy. Kedže plast je sám o sebe tvrdý, tak pri výrobe PVC fliaš sa používajú chemicke látky,  zmekčovadlá-Ftaláty, ktore sa Vám zmenami teplôt uvolňujú do nápojov a do Vašej vody..

Napadne vás ako sa prepravuju balené  vody v lete? Pomôžem Vám je to chladiacich boxoch, alebo voľne pod plachtami áut kamiónov? A presne tu pre Vás vzniká ten najväčší problém, pretože to ovplyvňuje kvalitu balenej vody ktorú pijete...

Striedaním teploty sa vám do vody a nápojov uvoľňujú toxické látky, ktoré u Vás spôsobujú rôzne alergie a choroby.... a to je pre Vás nebezpečné...Preto, používajte čo najmenej umelých fliaš a ochránite sa pred toxickými látkami.

Napísala nám klientka, ktorej ďakujeme za informácie.

Tiež v lete nosím v aute plastovú fľašu s vodou na pitie, ale už nebudem - asi nie je nad staré dobré sklenené fľaše alebo termosky.

Mohli ste to už niekde vidieť predtým, ale prosím prečítajte si to všetko a pošlite ďalej, pomôže to zachrániť nejaký život a veľmi veľa utrpenia! Môžete sa čudovať, prečo je hocičo obsahujúce DIOXÍNY vôbec ešte na trhu, ale potom zistíte, že zisk je nadovšetko na tejto stále viac skazenej a menšinou manipulovanej planéte.

Voda vo fľaškách vo vašom aute je veľmi nebezpečná a to nie je všetko. Čítajte ďalej!
Sheryl Crow povedala, že to zapríčinilo jej rakovinu prsníka. Bolo to určené ako najbežnejšia príčina vysokej úrovne dioxínu v tkanive rakoviny prsníka. Onkológ Sheryl Crowovej jej povedal: "Ženy by nemali piť fľaškovanú vodu, ktorá bola ponechaná v aute." Teplo reaguje s chemikáliami z plastu fľašky, čím sa uvoľňuje dioxín do vody. Dioxín je jed, stále viac nachádzaný v tkanive rakoviny prsníka.


Buďte prosím opatrní a nepite fľaškovanú vodu, ktorá bola ponechaná v aute. Odovzdajte to všetkým ženám, ktoré poznáte. Táto informácia je práve taká, ktorú by sme mali poznať, pretože nás môže zachrániť! Používajte namiesto plastu nádoby z antikóru alebo fľašky zo skla! DAJTE PROSÍM VEDIEŤ KAŽDÉMU, KTO MÁ ŽENU / PRIATEĽKU / DCÉRU! Táto informácia obieha taktiež v Zdravotnom Stredisku Walter Reed Army. 

Žiadne plastické nádoby do mikrovlnných rúr.  Žiadne plastové fľašky na vodu v mrazníkoch. 
Žiadne plastické obaly do mikrovlnných rúr.

Chemikália zapríčiňuje rakovinu, zvlášť rakovinu prsníka. Dioxíny sú veľmi jedovaté pre bunky v našich telách. 
Nemrazte plastové fľašky s vodou v nich, pretože sa tým uvolňujú dioxíny z plastu. Nedávno dávali v TV programe manažéra Wellness Programu pri nemocnici Castle Hospital, kde vysvetľoval toto riziko pre zdravie. Rozprával o dioxínoch a o tom, aké sú pre nás škodlivé. Povedal, že by sme nemali ohrievať potraviny v mikrovlnných rúrach s použitím plastových nádob.... Toto platí zvlášť pre potraviny obsahujúce tuk. Povedal, že kombinácia tuku, vysokej teploty a plastu uvolňuje dioxín do potraviny. Namiesto toho odporúča používať na ohrev potravín sklo, ako je žiaruvzdorný Pyrex alebo keramické nádoby. Výsledok dosiahneme rovnaký, ale bez dioxínu. Takže také veci ako TV večere, instantné polievky atď. by mali byť vyňaté z ich obalov a ohrievané v niečom inom. Papier nie je škodlivý, ale neviete, čo sa nachádza v tom papieri. Je bezpečnejšie používat' žiaruvzdorné sklo, akým je Pyrex, atď. 

Pripomenul nám, že ešte nedávno niektoré reštaurácie typu rýchleho občerstvenia zamenili polystyrénové nádoby za papierové. Ten problém s dioxínom bol jedným z dôvodov... Taktiež vyzdvihol, že plastické obaly, akou je priliehajúca fólia sú práve tak nebezpečné, keď sa ňou obalia potraviny, ktoré sa majú ohriať v mikrovlnnej rúre. 
Keď je potravina pečená, vysoká teplota spôsobuje, že jedovaté zložky sa v skutočnosti vytavia z plastového obalu a vtekajú do potraviny. Namiesto toho zakryte potravinu papierovým obrúskom. 

Šarlota.